previous arrow
next arrow
PlayPause
Shadow
Slider

Gala Finałowa V Warszawskiego Konkursu Wiedzy o Zawodach „MÓJ WYMARZONY ZAWÓD” już za nami. 30 maja 2019 r. w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń przy ul. Starej 4, odbyła się Gala Finałowa Konkursu. Zgromadzonych na Gali uczniów, opiekunów-nauczycieli, rodziców przywitał Pan Arkadiusz Walczak – Dyrektor Centrum. Spotkanie moderowała Pani Beata Grzelak – Koordynatorka ds. doradztwa zawodowego z Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego. Jak zawsze z nami była również Pani Aneta Latała z Urzędu Dzielnicy Rembertów. Wiosenne słońce zaglądało do okien, piękna muzyka w tle…

czytaj więcej…


Wizyta laureatów u pana Burmistrza

previous arrow
next arrow
PlayPause
Shadow
Slider


V Warszawski Konkurs Wiedzy o Zawodach „Mój wymarzony zawód” – czytaj więcej

Jednym z najważniejszych wyborów w życiu jest decyzja, jaki zawód wybrać. Uczniowie z naszej szkoły, Milena Ciborowska, Maja Kędzierska, Agnieszka Koźniewska i Wiktoria Kurowska z wielkim entuzjazmem i oddaniem reprezentowały naszą Szkołę oraz Dzielnicę Rembertów podczas stresujących przesłuchań konkursu „Mój wymarzony zawód” we WCIES. Każda z uczennic przygotowała prezentację komputerową, pracę plastyczną lub film. Nie wystarczyło jednak tylko wysłać swoją pracę, ale przede wszystkim należało odpowiednio zaprezentować się podczas przesłuchań konkursowych. Komisja zwracała uwagę na część merytoryczną pracy, wymogi formalne oraz sposób prezentacji, rekwizyty a przede wszystkim na umiejętność wystąpień publicznych. Emocji było wiele ale uśmiech i dobry humor towarzyszył nam cały czas.
28 maja 2019 roku uczniowie z naszej szkoły, którzy wzięli udział w konkursie „Mój wymarzony zawód” zostali zaproszeni wraz z pedagogiem do Urzędu Dzielnicy, gdzie czekały na nich same niespodzianki. Pan Burmistrz Mieczysław Golónka, mimo wielu obowiązków służbowych, znalazł czas aby porozmawiać z naszą młodzieżą. Były kwiaty, dyplomy i prezenty. Dziękujemy za docenienie naszej pracy

Pedagog i doradca zawodowy Elżbieta Maria Sobiepan

Gala Finałowa V Warszawskiego Konkursu Wiedzy o Zawodach

Dodaj komentarz